Hack For Locals 2.0

Хакатон від ООН та Міністерства цифрової трансформації.

Основна ідея хакатону – об’єднати небайдужих учасників та учасниць з усієї України: розробників, дизайнерів, представників громад, управлінців, активістів та ентузіастів громадянського суспільства, надавачів послуг з безпеки, підприємців і маркетологів для плідної співпраці та пошуку інноваційних рішень, які сприятимуть побудові більш безпечних, сильних і згуртованих громад.

Як взяти участь у хакатоні:

  1. Зареєструватися на подію за посиланням. Можна зареєструватися як індивідуальний учасник і обрати собі команду на хакатоні або вирушати на хакатон вже зі сформованою командою. 
  2. За 48 годин 30 жовтня створити проєкт та презентувати його журі. 

Призи: три найкращі проєкти зможуть отримати грант на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру (сума гранту може коливатися від 3 000 до 30 000 доларів США залежно від ідеї та географії проєкту), підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та інші цінні призи від партнерів. 

Захід спрямований на пошук рішень в наступних напрямах:

  • цифрова безпека та цифрова грамотність (наприклад, боротьба з шахрайством по відношенню до людей похилого віку, боротьба з розповсюдженням наркотичних засобів онлайн)
  • інклюзивні послуги з безпеки для кожного
  • координація діяльності між різними надавачами послуг із безпеки та громадами
  • реагування на кризи та можливості раннього попередження/сповіщення (наприклад, пожежі в Луганській області, надзвичайні кліматичні ситуації або загрози; сервіси, які об’єднують громадян, представників влади та надавачів послуг із безпеки)
  • громадська безпека на основі фактичних відкритих даних.

Детальніше: http://hackforlocals.org

Напишіть відгук

Коли: 30 жовтня-1 листопада

Дедлайн подачі: 27.10.2020