HACK4GOOD 2.0 Як зробити STEM-професії цікавими для дівчат?

До участі запрошуються учениці 9-10 класів, зацікавлені у STEM-освіті.

За опитуванням Microsoft, точний вік, коли молоді дівчата різко втрачають свій інтерес до STEM – приблизно 15 років. Дівчата почувають себе менш впевненими через соціальні очікування та сприйняття гендерних ролей: це в основному не тому, що дівчата не дуже успішні в математиці та науці, а скоріше через стереотип, що з однаковими здібностями, у порівнянні з хлопцями, вони, швидше за все, здадуться. Таким чином, дуже важливо почати заохочувати дівчат досліджувати світ науки, техніки, та математики вже в молодому віці.

Саме тому організатори програми запрошують дівчат, учениць 9-10 класу, долучитись до хакатону та розробити інноваційне рішення для України.

Якщо ти навчаєшся в Києві або Київській області у школі в 9 або 10 класі, ти любиш STEM та готова ділитись цим із оточуючими, то реєструйся на хакатон. І, можливо, саме твоя ідея покаже всім дівчаткам, що STEM-професії – для дівчат!

До участі запрошуються дівчата, які хочуть змінювати світ! Що для цього потрібно? Все дуже легко!

  1. Заповнюй заявку особисто до 4 жовтня 2018 включно.
  2. В реєстраційній формі опиши мотивацію участі та чому дівчата не мають боятись STEM-професій.
  3. Очікуй на результати до 6 жовтня 2018 на сайті: csr-ukraine.org та на сторінці Дівчата STEM у Facebook – facebook.com/divchataSTEM
  4. Бери участь у хакатоні 13-14 жовтня та вигравай призи.

Організатори обіцяють відшкодувати проїзду для дівчат з Київської області та супроводжуючого/(-ї), круту локацію, смачну їжу, неймовірних спікерів, менторів, два нон-стоп дні та цінні призи. А переможці отримають можливість побувати всередині провідних технологічних компаній Києва, поспілкуватись з жінками у STEM та реалізувати проекти з допомогою менторів та організаторів.

Не втрачай можливостей!

Реєструйся, участь безкоштовна.

Подати заявку: https://goo.gl/forms/prfRxesN7zpF1m6E2

Напишіть відгук

Київ 02000 місто Київ UA
Get directions

Де: Київ, Україна

Коли: 13-14 жовтня

Дедлайн подачі: 04.10.2018

Вартість: безкоштовно