ІІ Форум інноваційної освіти INED-2018

До участі запрошуються вчителі, директори освітніх закладів, учні та батьки школярів з усієї України.

Дводенний захід об’єднає не лише освітян, але і фахівців у сфері цифрових технологій, менеджерів успішних соціальних та мистецьких проектів, директорів та керівників інклюзивних закладів України, Німеччини, Фінляндії та Ізраїлю.

За словами організаторів, Форум інноваційної освіти INED-2018 має практичне спрямування, розраховане на широку аудиторію і покликане привернути увагу до проблеми інклюзії, активізувати впровадження інклюзивної освіти, ознайомити вчителів та директорів шкіл з інноваційними підходами до викладання та управління освітніми закладами залежно від індивідуальних потреб кожної дитини.

У програмі Форуму – інтерактивний квест, панельні дискусії, майстер-класи, екскурсії у місцеві приватні та державні навчальні заклади. Також у рамках Форуму буде проведено відкритий воркшоп з робототехніки від найбільшої у світі технічної організації IEEE – до участі запрошуємо усіх вчителів, найбільше стане в нагоді тим, хто планує використовувати чи вже використовує у роботі 3D-принтер.

Тематика Форуму поєднує три основні напрямки: інноваційні навчальні методики та технології, виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні, нові підходи до управління закладами освіти.

У рамках заходу учасники обміняються лайфхаками ефективного навчання, дізнаються, як створити бренд навчального закладу,  розвивати педагогічний колектив за прикладом провідних IT-компаній, обговорюватимуть, як розвинути емоційний інтелект та стресостійкість, як організувати діяльність інклюзивно-ресурсних центрів та підготувати вчителів та асистентів до роботи в інклюзивних класах, як побудувати ефективну команду та управляти школою на засадах демократії, як застосовувати навчальні додатки, інтерактивні моделі, відеоконтент, 3D-моделювання в освітньому процесі та реалізовувати STEAM-проекти.

Подати заявку: https://goo.gl/m2Tcdv

Детальніше: https://goo.gl/daXWUe

Напишіть відгук

Де: Львів, Центр Шептицького (вул. Стрийська, 29)

Коли: 23-24 листопада

Вартість: 130-200 грн.

Організатор:
STEAM space
ГО Центр суспільних інновацій
Львівська міська рада
Простір освітніх ініціатив