IV Стипендіальна програма для ВПО

Можливість виграти грант у розмірі більше €2000

Київська ініціативна група Альпбаха оголошує про початок ІV Стипендіальної програми для внутрішньо переміщених осіб.

Це щорічна стипендіальна програма, яка проводиться з метою надання унікальної можливості для молоді взяти участь у найстарішому європейському форумі – Європейському Форумі Альпбах, який проходить з 15 по 31 серпня 2018 р. у мальовничому селищі Альпбах, Австрія.

Європейський Форум Альпбаха складається із семінарського тижня та серії симпозіумів, учасниками яких є викладачі одних із найкращих європейських, британських та американських університетів, Нобелівські лауреати, представники вищих інституцій ЄС, політики, журналісти і представники бізнесу. Семінари та симпозіуми проводяться на теми, які стосуються сфери міжнародного права, політики, економіки, фінансів, інновацій в технічних та точних наук, IT, медицини, охорони здоров’я, енергетики, навколишнього середовища, тощо.

Користуючись нагодою, ми запрошуємо Вас до участі у відборі, який дає можливість виграти спеціальну стипендію.

Стипендія покриває участь у програмі Форуму, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання у альпійському селищі, сніданки, добові витрати, вечері під час прийомів, транспортні витрати.

Участь в Конкурсі можуть брати лише особи, які раніше жодного разу не приймали участі в програмі ЄФА.

Перелік документів, необхідних для участі у Стипендіальній програмі:

  1. мотиваційний лист за встановленим зразком, складений англійською мовою (додаток 1) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);
  2. резюме (CV) за встановленим зразком, складене англійською мовою (додаток 2) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);
  3. рекомендаційний лист з місця навчання/роботи/практики тощо довільного формату;
  4. довідка з місця навчання, у разі закінчення вищого навчального закладу – сканований диплом, довідка з місця роботи;
  5. у разі наявності – довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та постанови Кабінету Міністрів України «Про облік внутрішньо переміщених осіб»;
  6. відеозапис, на якому учасник дає відповідь на два питання: «Why are you the best candidate for this scholarship?», «Explain the contents of one message (from your motivation letter) to introduce Ukraine to Alpbach community». Сукупний хронометраж відеозапису – до 3 хвилин, формат – MP4.

Весь перелік документів та відеозапис, зазначений вище, необхідно відправити на електрону адресу ГО «КІГА» kiga.forum.alpbach.network@gmail.com до 23:59 15 квітня 2018 року. Для зручності у роботі, просимо документи та відеозапис не архівувати.

За результатами опрацювання отриманих документів, з 23 квітня по 6 травня 2018 року передбачається проведення співбесід з відібраними учасниками. Оголошення фінальних результатів відбору відбудеться 21 травня 2018 року.

У разі виникнення питань: kiga.forum.alpbach.network@gmail.com

 

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Коли: 15-31 серпня 2018 року

Дедлайн подачі: 15.04.2018

Вартість: безкоштовно