diem-banner

УАЛ Форум. Відповідальне лідерство

Неформальне спілкування з лідерами різних сфер УАЛ.

9 лютого у Харкові відбуватиметься «УАЛ Форум: відповідальне лідерство», який організовують студенти Української Академії Лідерства.

«УАЛ Форум: відповідальне лідерство» – це одноденний освітній захід, який об’єднає активну молодь у віці від 16 до 22 років та провідних лідерів країни у сфері медіа, політика, волонтерство, можливості для молоді, міжнародні відносини, культура, бізнес в одну комунікаційну платформу.

Мета форуму: показати молоді приклад відповідального лідерства через діяльність провідних діячів України, розширити їх кругозір в різних сферах, а також напрацювати ідей розвитку школи, району, міста, країни.

Формат заходу передбачає загальну панельну дискусію на тему «Відповідальне лідерство» та лінійки за напрямами: «Волонтерство», «Можливості для молоді», «Міжнародні відносини», «Культура», «Бізнес», «Медіа», в яких лідери думок поділяться своїми особистим досвідом та практиками.

До участі запрошується молодь, яка має потенціал до лідерства та мотивована до особистісного та суспільного розвитку.

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/1OMJGZ99I7sis7bVzGlRBnFz9RMWeJnN4HzhmTjVhYq4/viewform?edit_requested=true

Напишіть відгук

Харків Харківська область Україна
Де це?

Де: Харків, Україна

Коли: 9 лютого 2018

Дедлайн подачі: 04.02.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
УАЛ