XVI Літня школя журналістики газети «День»

За підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Літня школа відбуватиметься у Києві в редакції газети «День» у традиційному форматі: відібрані учасники протягом неповного місяця часу стажуватимуться в редакції газети «День», де для них будуть організовані декілька десятків зустрічей із послами провідних країн, членами уряду і парламенту, визнаними авторитетами в теле-, радіо- і фотожурналістиці, міжнародних відносинах, бізнесі, сферах безпеки та оборони, а також відомими письменниками та акторами.

Крім інтерв’ю зі згаданими постатями, Літня школа дає можливість створити до десятка власних текстів та отримувати щоденні майстер-класи від досвідченого наставника-редактора. А також це можливість відвідати і написати не лише про цікаві та мальовничі, а й глибоко знакові для розуміння української історії місця.
Цьогоріч газета «День» проводить школу вже вшістнадцяте, і вже втретє – за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Літня школа журналістики «Дня» триватиме з 2 по 26 липня.

Заявки на участь можна подавати по 25 червня (включно).

Умови відбору до Літньої школи журналістики «Дня»:
1) заповніть анкету учасника на сайті «Дня»;
2) запишіть відеорезюме (хронометраж до 1 хв.);
3) ознайомтеся з Деревом пізнання газети «День» і напишіть есе на тему: «День» як якісна альтернатива. Що це?».

За написані матеріали учасники Літньої школи отримуватимуть гонорари. Обов’язковими умовами участі в Школі є передплата газети «День» та придбання (і прочитання!) книг Бібліотеки газети. Редакція не бере фінансових внесків за участь у Літній школі журналістики, а пропонує комфортні умови навчання і сприяє у вирішенні побутових, зокрема житлових, питань. Проте відбір – конкурсний, і кількість учасників – обмежена. Тому, будь ласка, уважно і вдумливо заповнюйте анкети.

Із анкетою учасника та детальними умовами участі в Літній школі журналістики можна ознайомитися за посиланням у графі «Детальніше».

Подати заявку: https://day.kyiv.ua/uk/content/anketa-dlia-uchasnykiv-litnioi-shkoly-zhurnalistyky-dnia

Детальніше: https://day.kyiv.ua/uk/content/anketa-dlia-uchasnykiv-litnioi-shkoly-zhurnalistyky-dnia

проспект Перемоги 121
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, проспект Перемоги, 121д

Коли: 2-26 липня 2018 року

Дедлайн подачі: 25.06.2018