diem-banner

Компанія lifecell розпочала відбір на програму стажування Jump into life:)

Соціально-освітня програма мобільного оператора lifecell, завдяки якій він залучає до своєї команди талановиту молодь.

На програмі студенти:

  • ознайомлюються з повним циклом ведення бізнесу;
  • реалізовують практичні завдання;
  • навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату;
  • занурюються в корпоративну культуру роботи міжнародної компанії.

Стажування можна пройти за такими напрямами: телеком-спеціальності, IT, маркетинг, зв’язки з громадськістю, аудит, економіка, фінанси, юриспруденція, продажі, адміністративні спеціальності.

За кожним із «джамперів» закріплюється індивідуальний ментор з-поміж найдосвідченіших професіоналів компанії. Упродовж стажування він ділиться зі студентом своїми знаннями і досвідом, а також надає зворотний зв’язок. Під керівництвом менторів студенти беруть участь у реалізації бізнес-завдань, а також відвідують професійні тренінги та майстер-класи.

Графік програми узгоджується індивідуально між студентом і ментором.

Етапи реалізації:

  1. 15 вересня-31 грудня 2021 року ― відбір учасників програми: збір та опрацювання заявок, проведення телефонних співбесід, інтерв’ю з менторами та фінальної бізнес-гри. Для подання заявки на участь у програмі, будь ласка, переходь за посиланням
  2. 28 січня 2022 року ― відкриття програми.
  3. 31 січня-27 травня 2022 року ― виконання практичних завдань під керівництвом ментора за погодженим графіком і проходження теоретичних тренінгів.
  4. 03 червня 2022 року ― захист командних проєктів, які студенти готують упродовж стажування. Кожен фіналіст отримує сертифікат про проходження програми Jump into life:), а також рекомендації ментора і HR-експерта щодо побудови успішної кар’єри.

Детальніше можна дізнатися в ролику за посиланням

Напишіть відгук