diem-banner

Конкурс «Дійсно разом 3.0»

Очікується, що середній розмір гранту буде складати 60000 гривень.

Конкурс проектів для місцевих неурядових організацій, які працюють в сфері реалізації місцевих ініціатив.

ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid оголошують конкурс проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді в чотирьох областях України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області).

Мета конкурсу: підвищення активної участі громадян у державному управлінні та підтримка громадської участі, зокрема за допомогою заснування і поновлення діяльності громадських рад на цільовій території.

Територія реалізації проекту: села, СМТ та міста (з населенням до 50000 мешканців) Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Тематика проекту: в межах конкурсу будуть підтримані проекти, ініційовані молодіжними організаціями або організаціями, що працюють з молоддю, та спрямовані на вирішення конкретних потреб громад, в яких створені (знаходяться в стадії створення) громадські ради при органі місцевого самоврядування.  Ініціативи можуть реалізовуватися у  економічній, соціальній та екологічній сферах і повинні базуватися  на принципах партнерства, участі громадян у прийнятті рішень, а також вести до чітких і сталих результатів.

У рамках програми надаються гранти офіційно зареєстрованим місцевим молодіжним НУО та організаціям, що працюють для молоді у громадах, де створені або знаходяться на етапі створення громадські ради при органах місцевого самоврядування, на географічній території Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької.

Організація, яка отримає грант, бере на себе додаткове зобов’язання щодо участі представників її громади у тренінгах, конференції, консультаціях з експертами та інших заходах, передбачених проектом «Дійсно разом 3.0». Витрати на ці заходи будуть покриті Карпатським фондом.

Сума гранту не може перевищувати 80 000 гривень (3000 євро). Очікується, що середній розмір гранту буде складати 60000 гривень.

Як подавати заявки-проекти на отримання гранту:

Заповнена аплікаційна форма та бюджет проекту надсилаються до офісу Карпатського фонду в м.Ужгороді. Проекти надсилаються в електронному вигляді на електронну пошту координатора проекту Наталії Белей nataliya.beley@cfoundation.org та один екземпляр надсилається у друкованому вигляді разом із додатками звичайною поштою на адресу Карпатського фонду – 88 000, м.Ужгород, пров. Шевченка 21, офіс 1.

Детальніше: http://carpathianfoundation.org.ua/-/---3-0/

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Дедлайн подачі: 10.06.2017

Вартість: безкоштовно