Конкурс «Літературна надія Дніпра – 2017»

До журі увійшли представники Центральної міської бібліотеки, письменники, журналісти, мовознавці з Дніпропетровської та інших областей України.

Організатор конкурсу: Дніпровська Центральна міська бібліотека за підтримки управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та сайту Gorod.dp.ua

Мета конкурсу: пропагувати читання новітньої української літератури, ознайомити читача з творчістю молодих українських поетів і прозаїків, а також дати шанс новітній українській літературі гідно представити себе в інформаційно-культурному просторі Дніпропетровської області та всієї України.

Для оцінки надісланих на конкурс творів створено журі, до складу якого увійшли представники Центральної міської бібліотеки, письменники, журналісти, мовознавці з Дніпропетровської та інших областей України.

Вік учасників – від 18 до 40 років.
Мова конкурсу – українська.

Конкурс проводиться в трьох номінаціях:

поезія – 5-7 віршів, загальний обсяг не більше 150 рядків;
проза – кілька мініатюр, оповідання, загальний обсяг не більше 15 тис. зн. з пробілами;
гумор – для прозових творів (загальний обсяг не більше 15 тис. зн. з пробілами, обсяг одного твору – не більше 5 тис. зн. з пробілами, кількість творів не регламентується), для поетичних творів (загальний обсяг усіх віршів – не більше 150 рядків, кількість не регламентується).

Детальніше: http://www.library.dp.ua/blog.php?id=2458

Напишіть відгук

Дніпро́ Дніпропетровська область Україна
Де це?

Де: Дніпро, Україна

Дедлайн подачі: 10.04.2017

Вартість: безкоштовно