Конкурс на поїздку до Швейцарії

Переможці зможуть безкоштовно провести 2 тижні у Швейцарії!

Post_Fb_ukr

Для кого: українські школярі 9-12 класів.

Що: поїздка до Швейцарії на 2 тижні.

Як взяти участь:

  1. Зробити Діджитал постер на тему «Моє життя і майбутня кар’єра з Hôtel Institute Montreux».
  2. Після реєстрації на сайті учасники отримують посилання на скачування фотографій і логотипів університету. Їм потрібно уявити своє життя в кампусі і кар’єру після закінчення університету Hotel Institute Montreux і показати це будь-яким способом! Тобто, зробити фото, колаж, відео, банер, гіфку і тд. Обов’язково з використанням логотипу університету.
  3. Далі потрібно запостити свою роботу в Instagram і додати хештеги #swisseducated, #seg_конкурс і #швейцаріязакрок. Важливо зробити профіль відкритим, щоб журі побачили роботу.

30 листопада о 12:00 за київським часом 10 робіт з максимальною кількістю лайків потраплять у фінал і відразу ж отримають сертифікати про участь від Hotel Institute Montreux.
Далі журі з університету вибере трьох переможців.

Конкурс проводить Група університетів Swiss Education Group, яка об’єднує навчальні заклади, орієнтовані на готельно-ресторанну сферу.
Призи:

  • 1 місце: 2 тижні в Swiss Hospitality Camp. Переможця чекають цікаві майстер-класи, лекції, відвідування готелів та ресторанів…
  • 2 і 3 місце: відвідування університетів Swiss Education Group. Це поїздка на кілька днів з екскурсією у 5 університетів.

Подати заявку: http://bit.ly/2pvejDr

Напишіть відгук