diem-banner

Конкурс відеороликів від ООН

Призи: переможці конкурсу отримають можливість відвідати конференцію COP23 у Бонні, присвячену змінам клімату у якості репортера.

Відкритий прийом заявок на участь у конкурсі відеороликів, пов’язаних боротьбі зі зміною клімату. У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі, віком від 18 до 30 років. Учасники повинні зазняти ролик до трьох хвилин у будь-якому жанрі, які демонструють життя людей на планеті без забруднення середовища і зміни клімату.

Конкурс поділяється на дві категорії: 

  • Екологія міста
    Ролики в цій категорії повинні відповідати на одне з наступних запитань: як організувати міський простір, щоб не відбувались кліматичні зміни; як підвищити проінформованість населення та вести  правильну пропаганду щодо змін клімату на політичному рівні.
  • Вплив кліматичних змін на океан
    Відеоролики в цій категорії повинні пропонувати способи: відновлення боліт і мангрових лісів; побудови дамб та інших захисних споруд; підвищення усвідомленості суспільства про способи захисту океану від кліматичних змін, а також зменшення викиду надлишку вуглекислого газу в атмосферу; розвиток наукових досліджень у сфері захисту океану.

Призи: переможці конкурсу отримають можливість відвідати конференцію COP23 у Бонні, присвячену змінам клімату у якості репортера від Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно завантажити відео на сайт.

Детальніше: http://biomovies.tve.org/en/

Напишіть відгук

Світ 059 21 SK
Get directions

Де: Світ

Дедлайн подачі: 18.08.2017

Вартість: безкоштовно