Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації

Конкурс соціальної реклами.

Університет Короля Данила та CEI Cooperation Fund оголошують конкурс соціальної реклами на тему «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації» в рамках проведення ІІІ Міжнародного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми».

Конкурс проводиться вже вдруге з метою залучення старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми – работоргівлі та незаконної експлуатації дітей, та підвищення ролі соціальної реклами у вирішенні суспільних проблем.

За результатами Конкурсу переможцям присуджуються 1, 2 і 3-є місця у кожній номінації. Призовий фонд становить 3000 грн., знижки на навчання в Університеті Короля Данила та цінні подарунки від партнерів конкурсу.

Конкурсні роботи в оригінальному (малюнок, роздрукована продукція тощо) та/або в електронному варіанті приймаються до 2 квітня 2019 року включно за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю або надсилаються на електронну адресу alina.hurkova@iful.edu.ua з поміткою «На конкурс соціальної реклами». Кращі роботи будуть розміщені на офіційній сторінці університету. Оголошення результатів – 12 квітня 2019 року.

Конкурсні номінації:
А) Рекламний плакат – виконаний у довільній формі (фото, комп’ютерна графіка, малюнок тощо), який супроводжуються гаслом або іншим ідейним текстом, записаний у форматі JPEG/TIFF.
Б) Відеоролик – авторські відеоматеріали у форматах AVI, MPEG-4, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-3 (хронометраж – не більше 120 секунд). Кожен ролик подається окремим файлом.
До участі в Конкурсі допускаються вчасно подані авторські роботи, виконані державною мовою, зміст яких відповідає затвердженій тематиці Конкурсу, відповідно до Положення.

Детальніше: https://iful.edu.ua/konkurs-sotsialnoyi-reklamy-na-temu-protydiya-torgivli-ditmy-ta-yih-ekspluatatsiyi/?fbclid=IwAR0YTD0Sn4rmEpZ7b4amNDh85yYxthy8DMGxBWj4yINvZ65xnD0Mu99aB6A

Напишіть відгук

Де: Івано-Франківськ, Коновальця, 35

Дедлайн подачі: 02.04.2019

Вартість: безкоштовно