diem-banner

Всеукраїнський хакатон LikeIT 2018

Категорії: mobile, web, data science (+ ярмарок вакансій).

BEST щорічно збирає мотивовану молодь, щоб дати можливість отримати нові знання та розкрити потенціал.

Хакатон (hackathon) – марафон програмування, в якому учасники створюють з простої ідеї прототип продукту в режимі нон-стоп. Кожна команда розробляє проект протягом 24 годин, а в кінці презентуює його.

Ярмарок Кар’єри – це майданчик, де студенти і випускники вузів зустрічаються і спілкуються безпосередньо з найбільшими роботодавцями України. Представники вітчизняних та міжнародних компаній розкажуть студентам про можливості працевлаштування.

Категорії змагань:

  1. MOBILE
    Мобільний додаток – одна з актуальних розробок, так як телефон зараз є у кожного. Додатки розробляються під iOS і Android.
  2. WEB
    Універсальне пристосування для розміщення інформації. Включає в себе написання програмного забезпечення та дизайн. Таким чином, за допомогою вдалого поєднання можна отримати ефектний і функціональний веб-ресурс.
  3. DATA SCIENCE
    Категорія, яка дозволить продемонструвати свої навички оптимізації та використання, відкритих і великих масивів даних для вирішення нагальних потреб і проблем компаній в області фінансів, телекому, споживання, мобільних та ігрових технологій.

Мета проекту Like IT’18 – надання студентам і молодим фахівцям можливості спілкування з потенційним роботодавцем і прояву своїх знань і умінь перед ним.

Стань учасником всеукраїнського хакатону LikeIT! Реєстрація на сайті.

Детальніше: http://likeit.best-zp.org.ua

Напишіть відгук

Де: Запоріжжя, Козак палац

Коли: 30 листопада-1 грудня 2018

Дедлайн подачі: 25.11.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
BEST