Курс лекцій з e-commerce та інтернет-маркетингу

9-10 грудня 2017 року у Києві пройде курс освітніх лекцій Internet Business Hub, організований MastersHub за інформаційної підтримки ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Під час лекцій представники відомих інтернет-компаній будуть говорити про запуск e-commerce проектів та управління ними, ефективні інструменти просування та реклами в інтернет-бізнесі.

Для кого?

Для власників бізнесу, CEO та менеджерів інтернет-проектів, маркетологів та PR-менеджерів, підприємців, які планують започаткувати свій інтернет бізнес, молодих спеціалістів та студентів, які планують працювати в галузі e-commerce.

Серед спікерів IBH: CEO в ОБОЗРЕВАТЕЛЬ Михайло Кривда, засновник karabas.com Максим Плахтій, керівник відділу інтернет-маркетингу city.com.ua Олексій Тихонов, CEO KyivPost Люк Шеньє, менеджер із digital-маркетингу в bigl.ua (Evo.Company) Ольга Куліцька, директор з реклами і маркетингу в Сеть городских порталов «В городе»/gloss.ua Максим Чеховський, Head of Digital Marketing в компанії N-iX Микола Грачов, співзасновник Zlato.ua, Mebelok.com, Forter.ua Святослав Амелін, Email Marketing Specialist в UniSender Марина Рижко.

На заході буде можливість завести цікаві знайомства, поділитися своїм досвідом чи обговорити актульні ідеї і, можливо, навіть започаткувати спільний проект. Кожен слухач зможе стати членом спільноти MastersHub та отримати відповідні бонуси /переваги від участі у наступних заходах проекту.

По завершенню конференції, слухачі отримають дипломи, які підтвердять отримані ними знання та навички.

Для участі необхідно зареєструватися.

Детальніше: http://ibh.mastershub.com.ua/ua

Напишіть відгук

Спортивна площа 1
Київ місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: 9-10 грудня 2017

Вартість: 1 день – 450 грн., 2 дні – 700 грн.

Організатор:
MastersHub