Level UP. Розвиток молодих митців

Можливість для тих, хто любить літературу, музику, кіно та живопис!

Мета проекту –  допомогти молодим митцям і мисткиням вдосконалитись та досягти успіху.

Кожен зможе отримати фахові рекомендації й конструктивну критику від експертів/ок – людей, що вже пройшли цей шлях та професійно займаються різними видами мистецтва.

Умови участі:

  • надіслати свої мистецькі роботи до 15 серпня.

Для літераторів: поезія (5 віршів), мала проза та драматургія об’ємом до 20 сторінок у форматах .doc або .pdf, написані українською мовою. Романи, повісті до участі не приймаються.

Для представників образотворчого мистецтва: до участі приймаються живопис та графіка. Надсилай п’ять якісних фотографій у формат .jpg або .png, розміром до 8 MB. Додай інформацію про роботи, рік створення, техніку, матеріали. Це мають бути оригінальні твори. Репродукції чужих робіт чи результати майстер-класів до участі не приймаються.

Для представників театрального/кіномистецтва: відео зі сценічного виступу,  вистава чи короткометражний фільм, де ти актор (-ка) або режисер (-ка), тривалістю не більше 20 хвилин. Для кінофільмів приймаються до участі як художні, так і документальні фільми. Завантаж відео на Youtube чи Google-disk та надсилай посилання на нього.

Для музикантів: три аудіо- або відеозаписи виконання музичних творів у форматі:  відео (посилання на Youtube), аудіофайли у форматі MP3 (не менше 192 кбіт/сек) або WAV з посиланнями на  Youtube Music, Soundcloud, Bandcamp.

Для фотографів: 20 фотографій у форматі .jpg або .png, розміром  до 8 MB кожне. Роботи завантаж на Google-disk та надсилай посилання на нього.

Підпиши роботу у форматі: прізвище, ім’я, назва роботи (якщо є).

Обмежень на жанри немає.

З 15 серпня до 30 вересня роботи переглянуть експерти у певній галузі. Вони проаналізують їх та дадуть свій відгук, пораду, конструктивну критику і/або професійну рецензію.

З 1-го по 15 жовтня учасники отримають рецензії на попередньо вказану електронну скриньку

Твори та рецензії до них опублікують на сторінках в соцмережах за згоди учасників, проте обов’язково будуть включені у загальний звіт для донорської організації.

Подати заявку: https://bit.ly/2D8AjuC

Напишіть відгук