diem-banner

Літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM

Щорічний фестиваль, присвячений художньому перекладу.

Уже традиційно захід приурочений до Міжнародного дня перекладача. Відбуватиметься він 28-30 вересня у Хмельницькому. Учасники фестивалю – відомі перекладачі, літератори, поети, музиканти, менеджери культури та видавці із різних куточків країни.

Організатори запевняють, що формат фестивалю залишиться подібний до минулорічного – два блоки подій, що розраховані як на перекладачів, так і на відвідувачів, які цікавляться сучасними літературними процесами. Однак цього року команда планує розширити межі й розглянути переклад як один із способів розуміння світу.

У програмі фестивалю передбачені фахові та мистецькі події, у тому числі проведення презентацій новинок перекладної літератури, дискусій з відомими літераторами та перекладачами, зустрічей з видавцями й менеджерами культури, презентацій перекладацьких проектів, поетичних читань тощо. Детальну програму та імена учасників організатори обіцяють повідомити дещо згодом, а поки радять слідкувати за новинами на сторінках фестивалю у соцмережах.

Детальніше: https://translatoriumfest.wixsite.com/translatorium

Напишіть відгук

Хмельницький 29000 Хмельницька область Україна
Де це?

Де: Хмельницький, Україна

Коли: 28-30 вересня 2018 року