Безкоштовний тренінг на Закарпатті

Літня школа Citizen Up! запрошує підлітків, які цікавляться суспільними змінами і мріють побудувати місто своєї мрії.

Цікавишся суспільними змінами? Бачиш себе відповідальним громадянином? Захоплюєшся урбаністикою? Мрієш побудувати місто своєї мрії? Тоді запрошуємо взяти участь у літній школі Citizen Up на Закарпатті!

Під час п’ятиденного інтенсивного навчання ми разом поміркуємо, що означає бути активним і відповідальним. Ти ознайомишся із структурою органів державної влади й органів місцевого самоврядування, а також способами протидіяти корупції. Ми будемо вчитися заробляти гроші та сплачувати податки. Ти не просто дізнаєшся, як працює міська рада, а зможеш поблукати її коридорами. А ще особисто поспілкуєшся з тими, хто впроваджує рушійні зміни в місті!

Тебе чекають насичені дні в колі друзів, серед Карпатських гір, із досвідченими тренерами та натхненними гостями.

Якщо тобі 15-17 років, тобі цікава тема активного громадянства, бери участь у конкурсі. Навчання у літній школі зможуть пройти 25 учасників.

Умови участі:

Крок 1. Заповни анкету за посиланням

Крок 2. Створи конкурсну роботу на тему: «Три зміни в моєму місті тут і зараз (що я можу зробити)»

Лаконічно, яскраво та конкретно опиши свої дії. Обери для виконання завдання один із двох запропонованих форматів: 1) презентація у форматі pdf до п’яти слайдів; 2) відео тривалістю до 3 хв.

Надсилай конкурсну роботу на пошту office@cpsa.org.ua з темою листа «Citizen Up!» та своїм прізвищем до 2 червня з тієї електронної адреси, яка була використана для реєстрації анкети.

Крок 3. Проїзд до місця проведення. Літня школа буде проходити в Закарпатській області поблизу Ужгорода. Доїзд учасників до міста Ужгород здійснюється самостійно або у супроводі батьків. До місця проведення школи з Ужгорода буде організований трансфер. Ми відшкодовуємо вартість проїзду дитини до місця проведення літньої школи.

Участь у літній школі Citizen Up! безкоштовна. Учасників забезпечують проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами. Повертаємо кошти за дорогу при наявності всіх належно оформлених проїзних документів (квиток на потяг класу «плацкарт», квиток на автобус).

Подати заявку: http://bit.ly/2JH4nyk

Детальніше: http://bit.ly/2JKbpCH

Напишіть відгук