Літня школа для журналістів у Празі

Унікальна можливість для майбутніх журналістів пройти тритижневий тренінг від професійних спікерів, відвідати найкращі ЗМІ Чехії та реалізувати власний медіа-проект!

Літня школа журналістики та соціокультурних досліджень – це тритижнева інтенсивна програма навчання молодих журналістів, блогерів, медіа активістів з України, Росії, Європи і США.

Школа проводиться щорічно на базі філософського факультету Карлового університету. Навчальна програма включає в себе лекції та семінари провідних журналістів і експертів в галузі медіа, практичні заняття з основ відео- та фотозйомки і поширення контенту в Інтернеті. Програма носить міждисциплінарний характер і включає також лекції з основ економіки, соціології, сучасного мистецтва, відвідування найбільших ЗМІ Чехії, а також покази сучасного документального кіно. Важливою складовою навчання є реалізація всіма учасниками самостійних журналістських проектів, які обговорюються на спеціальних семінарах з професійними редакторами.

Для кого: журналісти, блогери, дослідники. Школа віддає перевагу учасникам, чий досвід в журналістиці або суміжних сферах не перевищує трьох років. Досвід роботи – необов’язковий.

Фінансування: всім учасникам школи проект покриває витрати на транспорт від місця проживання до Праги і назад, проїзні на громадський транспорт в Празі на місяць, харчування та медичну страховку. Філософський факультет надає учасникам гуртожиток, який призначений для іноземних студентів. Учасникам, що успішно реалізували свій медіа-проект, надається невеликий бюджет для SMM-просування.

Мова школи: російська

Подати заявку: https://summerschool.nemtsovfund.org/apply/

Детальніше: https://summerschool.nemtsovfund.org/about/

Напишіть відгук

Де: Прага, Чехія

Коли: 15 липня-2 серпня

Дедлайн подачі: 31.03.2019

Вартість: безкоштовно