Літня школа з Data Science від УКУ

Дізнайся все про сучасні інструменти Data Science і Machine Learning в англомовній Літній школі для школярів та студентів!

Про Літню школу

Літня школа з науки про дані у Львові (Lviv Data Science Summer School) – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. У рамках Літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали – знайомляться із сучасними методами та інструментами науки про дані та машинного навчання. Школа орієнтована на середній рівень знань учасників у галузі.

Робоча мова школи – англійська.

Студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаються провідними фахівцями з напрямків Computer Vision, Natural Language Processing, Healthcare, Social Network Analysis, Urban Data Science та ін.

Умови:

Для успішного навчання на Літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з основ статистики, машинного навчання та програмування на мові Python/R.

Оплата:

  • Українські учасники: 13 500 грн
  • Українські студенти: 6 500 грн

Знижки на навчання:

Організатори школи надають знижки студентам українських університетів денної форми навчання.

Підготовча школа з Machine Learning

Тих, хто хоче взяти участь у школі, проте не має попереднього досвіду в даній галузі організатори запрошують у підготовчу школу, де учасники отримають базові знання (Statistical Inference, Introduction to Machine Learning, and Data Visualization).

Подати заявку: https://apps.ucu.edu.ua/summerschool/

Детальніше: http://bit.ly/2Iej643

Напишіть відгук

Де: Львів

Коли: 22 липня-2 серпня

Дедлайн подачі: 01.05.2019