diem-banner

Національна відбіркова конференція ЄМП Україна

Після конференції найкращі учасники будуть відібрані представляти Україну на міжнародних конференціях в Роттердамі (Нідерланди) та Єревані (Вірменія).

З 10 по 14 липня у Чернігові відбудеться національна відбіркова конференція Європейського Молодіжного Парламенту України (ЄМП).

Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – унікальна освітня програма, яка збирає молодих людей з усієї Європи для того, щоб обговорити актуальні питання у форматі справжнього парламентського засідання. Як мережа незалежних асоціацій, ЄМП діє у 39 європейських країнах та організовує до 500 заходів щороку, залучаючи до 28 000 учасників віком 16-24 роки. Тисячі молодих людей стають активними волонтерами по всій Європі, тим самим доводячи, що ЄМП – це програма, створена молоддю для молоді.

Загалом, за 2017 рік ЄМП Україна провели близько 10 заходів у 6 містах України, які відвідало більш ніж 1000 учасників віком від 16 до 22 років.

Чернігівська відбіркова конференція відбудеться під гаслом «Рівність – ключ до майбутнього».

Структура заходу.

Перший день – тімбілдинг. День, коли учасники з усієї України та країн ЄС знайомляться та формують команду (комітет).

Другий день – учасники обговорюють в комітетах актуальні для України та всієї Європи проблеми. Результат – резолюція – документ, з головними аспекти проблеми та можливими шляхами їх вирішення.

Третій день – Генеральна Асамблея. Учасники презентують та захищають резолюції. Всі делегати можуть взяти участь в дебатах.

Окрім академічної роботи, учасники мають змогу взяти участь у Євро-містечко- культурній події на сесії, де за кожним комітетом закріплена одна з країн Європейського союзу, і учасники повинні приготувати страви цієї країни. В кінці відбувається тематична вечірка, де учасники можуть відпочити та потанцювати, але за певного дрескоду.

Іншими складовими події є церемонії відкриття та закриття, де збираються усі учасники заходу, спонсори, партнери та запрошені гості.

Подати заявку: https://bit.ly/2I8Qit8

Напишіть відгук

Чернігів 14039 Чернігівська область Україна
Де це?

Де: Чернігів, Україна

Коли: 10-14 липня 2018

Дедлайн подачі: 21.05.2018

Вартість: 350 грн.

Організатор:
EYP Ukraine