ІХ Міжнародний театрально-дизайнерський фестиваль «Живи»

Благодійний фонд «Артдача» збирає незалежні театри України.

Харків – це місто, яке відроджує свої мистецькі традиції та звички. З 22 по 27 серпня в м. Харків буде проходити  ІХ Міжнародний театрально-дизайнерський фестиваль «Живи». Фестиваль-лабораторія – це місце перетину незалежних театрів, графічних дизайнерів, театральних фотографів та критиків, які вирішили спільними зусиллями відновити дух фестивалю.

Організатори заходу зазначають, що вже отримані заявки на участь з Білорусі, Литви, Німеччини, Польщі, майстер-класи будуть проводити відомі дизайнери з трьох країн. Потім з цих плакатів складається виставка, яка в свою чергу їздить по іншим театральним фестивалям. У Харкові буде задіяно більше десятка локацій, заплановано більше 30 вистав недержавних театрів України, лекційна програма, вуличні перформанси. Крім того, в цьому році створені окремі секції фотографів та театральних критиків. В перший день один із учасників фестивалю – дизайнер зі Словаччини, Микола Коваленко відкриє виставку «SHUT UP!  The Voice of Democracy Is In Danger», що налічує понад 100 плакатів від дизайнерів із 36 країн світу.

Місто Харків залишається колискою для переселенців з окупованих територій Криму та Донбасу, тому на фестивалі «Живи», вперше після подій 2014 року, буде реалізовано проект відродження донецького театру «П’яте колесо», який приймав участь ще в першому фестивалі «Живи!».

Фестиваль «Живи» має свою бере початок у далекому 2007 році. Театральні колективи України приїжджали на фестиваль до Криму, але у зв’язку з анексією цієї території щорічні зустрічі творчих особистостей припинилися. Зараз при підтримці міста фестиваль відроджується: організатор фестивалю Благодійний фонд «Артдача» (нова назва відомого Благодійного фонду «Червона стрічка») виграв грант конкурсу департаменту  інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів міськвиконкому в розмірі 100000 грн. Насправді, ідея відродження фестивалю «Живи» є нагальною потребою для поціновувачів театру. Учасники минулих фестивалів говорять: «Ми разом. Фестиваль має об’єднати всіх та стати не просто трибуною, а трибуною з якої говорять про душу». Запрошуємо, всіх жителів та гостей м. Харків на масштабну театрально-дизайнерську подію серпня!

Вхід вільний за попередньої реєстрації!

Детальніше: http://artdacha.life

Напишіть відгук

Харків Харківська область UA
Get directions

Де: м. Харків, Україна

Коли: 22-27 серпня 2018 року

Дедлайн подачі: 20.08.2018

Вартість: безкоштовно