Марафон «Роль громадян у політичних реформах»

Мета марафону: підвищити роль громадян у політичних реформах та налагодити діалог між виборними особами, політичними партіями та громадянами.

Завдання, що ставимо перед учасниками:

  • Підвищити обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, висвітлити роль громадян у ході реформ;
  • Створити діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

Серед спікерів міжнародні та вітчизняні експерти у сфері національних реформ, представники аналітичних центрів, громадянського суспільства, активісти й журналісти.

Друга частина марафону – креативна робота в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки плану дій впровадження політичних реформ на місцях.

У результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться в 30 українських містах в усіх регіонах України, Інститут «Респубілка» сформує алгоритм дій, що слугуватиме компасом для імплементації реформ на місцях.

Партнером заходу виступає ГО «Центр Політичних Студій».

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/1d3cEyzSWbShKM2PqnL8uXAPe135DDyzgIma0voj_0gY/viewform?edit_requested=true

Напишіть відгук

Де: Івано-Франківськ, Україна

Коли: 3 жовтня о 10:00

Вартість: безкоштовно