diem-banner

Програма для викладачів Liberal Arts

Мета програми: спільно з учителями обговорити виклики нового часу, з’ясувати, що таке мислити й діяти стратегічно, як генерувати, втілювати і популяризувати великі ідеї, як бути відповідальним, що таке довіра і чому суспільство довіри – це важливо.

Шановні вчителі! Запрошуємо Вас взяти участь в програмі Liberal Arts, який відбудеться 5 травня 2018 року у місті Глобино Полтавської області.

Українська Академія Лідерства спільно з агропромхолдингом «Астарта» проведе у місті Глобино Полтавської області регіональний семінар Програми Liberal Arts для 40 освітян.

Головним завданням учасників буде виявити виклики, які сьогодні стоять перед учителями регіону і запропонувати рішення, сформувавши групи проектних ідей. Успішні пропозиції отримають сприяння у втіленні до вересня цього року і будуть презентовані на Форумі громад.

Учасниками програми можуть стати вчителі та керівники шкіл або закладів, які прирівнюються до них (гімназії, ліцеї тощо), а також виховники незалежно від віку, статі, територіального походження тощо. Участь у програмі для учасників, які успішно пройдуть відбір безкоштовна завдяки фінансовій підтримці агропромхолдингу «Астарта».

Усі транспортні витрати учасники покривають самостійно.

Якщо у Вас виникають питання, пишіть нам на liberalarts@ual.org.ua

Подати заявку: https://form.jotformeu.com/80881788793377

Напишіть відгук

Глобине Полтавська область Україна
Де це?

Де: м. Глобине, Полтавська область

Коли: 5 травня 2018 року

Дедлайн подачі: 25.04.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
УАЛ
УАЛ Полтава