Міжнародний конкурс Hult Prize

Мета конкурсу – вирішення основних світових проблем за допомогою втілення інноваційних ідей та організації кампаній.

Hult Prize – конкурс стартапів, в якому беруть участь талановиті студенти коледжів і університетів з усього світу. Організатори інвестують мільйони доларів в підприємства, які беруть участь у конкурсі. Гран-Прі становить $1 000 000.

Конкурсантам необхідно сформувати команди з 3-4 осіб і запропонувати ідею, яка може змінити світ. На цьому етапі журі оцінює: вас, вашу команду, вашу ідею і ваше бажання приєднатися до найкращої світової програми з комерціалізації соціальних підприємств.

Призи:

10 команд отримають оплату проживання й харчування протягом 6 тижнів. 6 команд змагатимуться за $1 000 000 (15 вересня в Нью-Йорку).

Вимоги:

  • в конкурсі можуть брати участь студентські команди (3-4 людини). В команді можуть бути студенти коледжів і університетів;
  • випускники вузів і викладачі вузів не можуть бути членами команд;
  • всі члени команди повинні навчатися в одному вузі, але можуть навчатися на різних програмах (бакалаврат, магістратура, аспірантура).

Участь в конкурсі є безкоштовною.

Заявку на участь в конкурсі необхідно подати онлайн:

  • необхідно надати ідею
  • створити відео-ролик (2 хвилини), в якому розповісти про себе, команду, а також чому саме ваша команда повинна провести 6 тижнів в замку у Великій Британії
  • завантажити презентацію та інші супровідні документи.

Мова – англійська.

Детальніше: http://www.hultprize.org/

Напишіть відгук

Де: Ешрідж, Велика Британія

Дедлайн подачі: 30.04.2018

Вартість: безкоштовно