Молодь і Держава – Партнерство заради Розвитку

Міністерство молоді та спорту України запрошує всіх охочих взяти участь в Міжнародній конференції.

Участь молоді як хаотичний феномен чи стала інституційна співпраця? Революції, творені молоддю, та апатія до участі у виборах, бажання творити реальні зміни та нетипові системи діалогу Молодь+Держава – ці і багато інших діаметрально протилежних ознак участі молоді в процесі вироблення стратегічних рішень та їх реального втілення стали невід’ємною частиною сьогодення країн ареалу Східного Партнерства Європейського Союзу (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).

Міжнародна конференція стане першим міждисциплінарним та міжінституційним діалоговим майданчиком для шести країн Східного Партнерства з метою пошуку відповідей на такі питання:

  • чи уможливлюють участь молоді міжнародні та національні законодавчі ініціативи?
  • як дійсно працює участь молоді в країнах регіону Східного Партнерства? Чи можлива участь молоді без законодавчих для цього передумов?
  • як будувати співпрацю Молодь+Держава з метою кращого формування стратегічних рішень? Які вже існують успішні практики в Литві, Естонії, Німеччині, Франції та країнах Східного Партнерства?
  • як досліджувати питання участі молоді?

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, Європейська Комісія, Львівська обласна державна адміністрація, Програма розвитку ООН в Україні, Форум громадянського суспільства Східного Партнерства в Україні (Робоча Група №4 «Контакти між Людьми»).

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, контактуйте з організаторами заходу за цією електронною адресою: youthpart.on@gmail.com

Подати заявку: https://goo.gl/forms/jaDzfKHwHnGuHvq22

Детальніше: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/40603

Напишіть відгук

Де: Львів, Україна

Коли: 7-8 грудня

Дедлайн подачі: 31.10.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
Міністерство молоді та спорту України