Молодіжний Тур Миру 2018

Четвертий Молодіжний Тур Миру в Україні від PAX.

Миротворча організація «ПАКС» (Нідерланди) в четвертий раз організовує Молодіжний Тур Миру в Україні! Дедлайн – 20 червня 2018 року.

У минулі три рази чотирнадцять молодих людей з різних регіонів країни подорожували Україною, відвідуючи різні регіони (схід, захід і центр), перебуваючи в громадах різних релігійних конфесій (протестантської, православної та греко-католицької). Протягом одинадцяти днів вони обговорювали такі теми як ідентичність, громадські ініціативи, ситуація в Україні (війна, стереотипи, поляризація), права людини, толерантність.

В цьому році в Турі Миру, крім молоді з України, зможуть взяти участь і молоді люди з Росії.

У супроводі фасилітатора Павла Козелецького та керівника програми «ПАКС» Сінти Депондт, учасники дізнаються про навички слухання, комунікації та планування соціальних змін, будуть працювати над особистим розвитком. Бачити інших, приймати різні точки зору та інтерпретації історичних і поточних подій, відкривати власну здатність ініціювати зміни – одні з головних цілей Тура в цьому році.

Вам від 18 до 25 років? У вас є думки про поточну ситуацію в Україні та про відносини з Росією, про те, що молоді люди можуть зробити, щоб їх регіон став комфортним і розвиненим? Ви готові і хочете говорити про війну, біженство, працювати з минулим і перспективами для України, навіть якщо навколо будуть різні точки зору? Ви готові почати свою подорож по Україні в компанії молодих людей і фасилітаторів? В цьому випадку ми запрошуємо Вас подати заявку на участь.

За участь в Турі Миру 2018 ми просимо невеликий внесок в розмірі 350 гривень (тільки для учасників, які отримають позитивні відповіді на заявку). Всі інші витрати Тура (дорога, проживання, харчування, екскурсії) покриваються організацією «ПАКС», в тому числі буде покрита туристична страховка. Якщо ця сума є для Вас завеликою, просимо повідомити про це організаторам (по ел. пошті turmira2018@gmail.com) і ми зможемо обговорити можливі рішення.

Будь ласка, надішліть заповнену заявку https://goo.gl/forms/Q2icVPYscZjgM0jY2 не пізніше 20-го червня 2018 року.

Детальніше: https://goo.gl/forms/Q2icVPYscZjgM0jY2

Напишіть відгук

Де: Україна

Коли: 6-16 серпня 2018 року

Дедлайн подачі: 20.06.2018

Вартість: 350 грн.