diem-banner

Global Solutions Program у Кремнієвій Долині

Переможці зможуть безкоштовно взяти участь в десятитижневій освітній програмі Global Solutions Program у Кремнієвій Долині.

У пошуках вирішення глобальної проблеми зміни клімату, Singularity University в партнерстві з представництвом SingularityU Kyiv Chapter проведе конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge в Україні. Переможець змагань отримає стипендію на деcятитижневу літню програму Singularity University Global Solutions Program (GSP) 2017 на кампусі дослідницького центру NASA Ames в Кремнієвій Долині.

Singularity University успішно провів Global Impact Challenge в десятках країн по всьому світу за останні кілька років. Мета конкурсу – допомогти розробити вирішення глобальних проблем людства і, використовуючи експоненційні технології, реалізувати ідеї та проекти, які в найближчі 10 років покращать мільярди життів на Землі.

Участь в Global Solutions Program (GSP) дає десятитижневе занурення в життя університетського містечка в дослідницькому центрі NASA Ames в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія. GSP знаходить і об’єднує кращі уми на планеті і дає їм можливість використовувати експоненційні технології і підприємницькі інструменти для розробки проривних інновацій та рішення грандіозних завдань людства.

SingularityU Kyiv Chapter, організатор конкурсу в Україні відкрив прийом заявок на Global Impact Challenge Ukraine 2017 (GIC UA 2017), тема якого – зміна клімату. Кандидати з усієї України можуть подати своє бачення вирішення проблем глобального потепління, забруднення повітря, води і ґрунту, переробки сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф, а також висушування водойм, вирубки лісів, скорочення викидів фтористих газів та інших хімічних відходів.

Конкурсанти мають:

  • придумати ідею або проект, який використовує технології для вирішення глобальної проблеми зміни клімату;
  • бути громадянином України;
  • вільно розмовляти і писати англійською мовою;
  • мати можливість взяти участь в Singularity University Global Solutions Program протягом 10 тижнів влітку 2017 року (17 червня – 17 серпня).

Переможець конкурсу, який буде обраний в перший тиждень квітня 2017 року, зможе безкоштовно взяти участь в десятитижневій освітній програмі Університету Сингулярності (Singularity University) Global Solutions Program (GSP) в Кремнієвій Долині.

Подати заявку: http://www.singularityukyiv.com/gic/#contact

Детальніше: http://www.singularityukyiv.com/gic/#contact

Напишіть відгук

Маунтін-В'ю Каліфорнія Сполучені Штати Америки
Де це?

Де: Mountain View, CA, USA

Коли: 17 червня - 17 серпня

Дедлайн подачі: 01.03.2017

Вартість: безкоштовно