diem-banner

Політика пам’яті як політика для живих

Інтенсивний лекторій у форматі доповідь-обговорення.

Без глибокої рефлексії минулого не буває достойного майбутнього. Суспільству безумовно потрібен діалог про уроки минувшини – без маніпуляцій, замовчувань, ярликів і міфів. Беремо – й робимо!

Запрошуємо всіх прогресивних людей на II Громадянський лекторій на тему «Політика пам’яті як політика для живих», який відбудеться 17 листопада 2018р. у Києві. Реєструйтесь для участі!

Замість пропаганди та політики безпам’ятства — потрібна деміфологізація, зважені та максимально об’єктивовані політики пам’яті, які шукають не те, що розділяє, а те, що робить нас Людьми. Республіканська відповідь на спроби насадження інтелектуальної несвободи – це вільна, з повагою один одного, дискусія всупереч ідеологізованому офіціозу. Тому вже вдруге у столиці відбудеться Громадянський лекторій на тему політики пам’яті за участі активістів/ок, інтелектуалів/ок, студентів/ок.

Необхідність системної модернізації України, гуманізації українського суспільства передбачає «адекватизацію» всього громадянського життя, зміну інтелектуального клімату в країні та створення потужної системи громадянського просвітництва.

Громадянські лекторії – важлива ініціатива Студреспубліки, яка збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності. Формат події – інтенсивний лекторій у режимі презентації проблемних позицій у вигляді експертних доповідей із подальшим змістовним обговоренням.

Попередній змістовний доробок республіканців доводить, що українська суб’єктність повинна проявлятися у незаангажованому іншими ставленні й виробленні власних позицій щодо будь яких складних питань. Зокрема, для початку оздоровлення треба, буквально за рецептом Орвела, припинити перемоги (тобто насильство) над власною пам’яттю.

Запрошуємо творити разом атмосферу вільного діалогу, адже глибокий, неупереджений аналіз минулого – це обов’язкова операція для формування прогресистського курсу на модернізацію.

Чекаємо на вас, прогресивні громадяни, історики/ні, філософи/ні, політологи/ні й інші інтелектуал(к)и, активіст(к)и, журналіст(к)и, студент(к)и, 17 листопада з 10:00 до 19:00 (початок реєстрації з 09:30) на ІІ Громадянському лекторії «Політика пам’яті як політика для живих», що проходитиме у Національній історичній бібліотеці України (м. Київ, М «Арсенальна», вул. Лаврська 9, корп. 24 (територія Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)). Попередньо треба пройти обов’язковуонлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Подати заявку: http://online.studrespublika.com/

Детальніше: http://studrespublika.com/hl-kyiv-inek-anons/

Напишіть відгук

Де: Київ, Національна історична бібліотека України, корп. 24

Коли: 17 листопада о 10:00

Дедлайн подачі: 16.11.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
Київська Студреспубліка