diem-banner

Настрої книжкових ринків

За кого і за що воюють українські видавці – за читача і письменника або за державне фінансування? Як купуються зараз авторські права? Чого не вистачає суб'єктам українського книжкового ринку?

Дві третини всього світового обороту припадає на книжкові ринки шести країн: 30% світового ринку – це книжкова індустрія США, на другому місці Китай, далі йдуть Німеччина, Японія, Великобританія і Франція. При цьому, прискорене зростання тільки у Китаю, у решти зростання не дуже значне.

Книжкова індустрія проходить через складний етап трансформації, пов’язаний з цифровою революцією, зі зміною культурного статусу і функцій книги та читання. Більш того, в світі значна частина ринку цифрових книг все більше йде до незалежних авторів і сервісів, що допомагають їм з виробництвом і дистрибуцією. Наприклад, в США чи не половина всіх продажів художньої літератури припадає на книги, опубліковані поза традиційної видавничої інфраструктури. Світова книжкова індустрія воює за читача.

За кого і за що воюють українські видавці – за читача і письменника або за державне фінансування? Як купуються зараз авторські права? Чого не вистачає суб’єктам українського книжкового ринку?

Розмовляти про це та багато іншого будуть:

Пол Малдун – ірландський поет, лауреат премії Т. С. Еліота (1994, 2002) і Пулітцерівської премії (2003). Викладач Прінстонського університету (США).

Мар’яна Савка – письменниця, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева» (Україна).

Тимур Курганов – директор зі стратегічного розвитку корпорації Ранок (Україна).

Оксана Хмельовська – журналіст, співзасновник видання «Читомо», менеджер «Книжкового Арсеналу» (Україна).

Модератор: Тетяна Терен – письменниця, екс-директор Українського інституту книги (Україна).

Напишіть відгук

вулиця Грецька 1
Одеса 65000 Одеська область Україна
Де це?

Де: Одеса, Impact Hub Odessa

Коли: 28 липня о 15:00

Вартість: безкоштовно

Організатор:
Impact Hub Odessa