Наукова стипендія німецько-української комісії істориків

Подавати заяву на стипендію НУКІ можуть науковці, які працюють над магістерським проектом з німецької або німецько-української історії.

НУКІ пропонує стипендію для перебування у Німеччині строком на один місяць у розмірі €750. Крім того, НУКІ сплачує €250 на проїзд, якщо ці витрати не беруть на себе організації на Батьківщині стипендіата або інша сторона.

Цей вид стипендій пропонується молодим українським науковцям для відвідування архівів, спеціалізованих бібліотек, науково-дослідницьких інститутів і пов’язаних з проектом конференцій в Німеччині.

Заява включає наступні документи: 

  • Опис проекту, який включає цілі та методи (максимально три сторінки).
  • Обгрунтування потреби працювати в обраних архівах, бібліотеках або науково-дослідницьких інститутах в Німеччині з інформацією щодо запланованої тривалості перебування (максимально дві сторінки).
  • План роботи на час перебування у Німеччині.
  • Автобіографія у табелярній формі.
  • Копії атестату та всіх дипломів ВНЗ з додатками; якщо на момент подання заяви диплому ще немає – подається академічна довідка з усіма семестровими оцінками.
  • Інформація про те, чи дослідницький проект фінансується з інших джерел.

Відбір стипендіатів за критерієм наукової якості проекту проводить бінаціональний відбірковий комітет, який складається із членів НУКІ.

Детальніше: http://www.duhk.org/uk/novini/

Напишіть відгук

Де: Україна

Коли: 1 листопада

Дедлайн подачі: 30.09.2018

Вартість: безкоштовно