(Не)згода

Перформанс плейбек-театру «Вахтери».

Так. Ні. Ми. Колись вас почули невірно, не зрозуміли, завдали шкоди… Тепер це можна змінити разом, якщо про це почати говорити.

Запрошуємо вас 15 грудня стати співтворцями театральної вистави та втілити свої асоціації та переживання через акторів на сцені. На вас чекає перформанс про ваші почуття та культуру згоди.

Як це відбуватиметься?

Ведучий перформансу запитає у людей в залі про їх настрій та стан. Хто захоче, може поділитися, і вже за секунду побачити, як актори відіграють на сцені його емоції. Далі ведучий запросить поділитися історією з вашого життя. Ви не зобов’язані цього робити, але якщо захочете, можете розповісти історію і одразу побачити її на сцені. Ви отримаєте можливість поділитися своїм досвідом, отримати підтримку інших людей, які прийшли на перформанс, і дізнатися про їхній досвід.

Хто ми?

Театр, де грають історії з вашого життя.

Плейбек-театр «Вахтери» існує більше двох років і складається з непрофесійних акторів. Ми пройшли тренінги та семінари, пов’язані зі специфікою плейбек-театру та психологією.

Перформанс проводиться в рамках проекту «Gvalt: простір відкритого діалогу про насильство і пошук підтримки» за підтримки Upshift Україна, який є частиною глобального інноваційного проекту ЮНІСЕФ «UPSHIFT» та здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Для участі необхідно зареєструватися!

Подати заявку: https://goo.gl/forms/WHfKx6T3NL7Wi39F3

Напишіть відгук

Де: Харків, Платформа Театральних Ініціатив, вул. Клочківська 3

Коли: 15 грудня о 19:00

Вартість: безкоштовно