Nordic Night

Розповіді про hygge, fika, скандинавські інновації, а також смачні дегустації, гра в флорбол та подорож у віртуальній реальності – все це чекає на відвідувачів Nordic Night!

Традиційно, нордичні країни займають перші місця у світових рейтингах економічної стабільності, інноваційності, гендерної рівності, екологічності та щастя. В чому ж секрети їх ефективності?

Hygge, fika, dugnad, tradmord, orka, lagom – ці слова ми все частіше чуємо в розмовах навколо себе. Терміни, які народилися у Швеції, Данії, Норвегії та Фінляндії, прийшли до нас не просто так. Культура, рівень соціального та економічного розвитку цих країн вже давно є взірцем для світу. Й саме цьому присвячена Nordic Night цього року.

  • Як свідоме споживання та відповідальне ставлення до довкілля може зробити життя кращим?
  • Як інновації пов’язані з довірою?
  • Які існують нордичні підходи до активного та здорового способу життя?
  • Що таке відповідальне батьківство та як змінюється роль батька у сучасному світі?

На Nordic Night кожен зможе знайти для себе щось цікаве про освіту, інновації, подорожі, міфологію, дизайн та багато іншого. Хедлайнерами заходу є Біргіт Льодден, директор з питань сталого розвитку, океанічних галузей та комунікацій в діловому регіоні Осло, та Донні Лігоніс, інноваційний стратег та бізнес-тренер у KTH Innovation, які розкажуть про те, чому нордичні країни вважаються одними з найбільш інноваційних у світі та як інновації змінюють життя.

Традиційно, будуть дегустації та майстер-класи з приготування національних нордичних страв. Гості заходу зможуть взяти участь у майстер-класі з флорболу, одному з найпопулярніших видів спорту у Швеції та Фінляндії, позмагатися в гренландській грі Інуїт, обміняти свій старий одяг та помандрувати нордичними країнами у віртуальній реальності.

Захід організовується Nordic Center та Посольствами Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції. 05

Подати заявку: http://nordicnight.com.ua/

Детальніше: http://nordicnight.com.ua/

Напишіть відгук

Де: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 7

Коли: 13 квітня о 16:30