diem-banner

Обираємо німецький виш та пишемо мотиваційний лист для вступу

Воркшоп від Анни Кухарук і Віктора Домбовецького.

Все про вступ до німецьких вишів розповідатиме Анна Кухарук, експерт у питаннях безкоштовної освіти в Німеччині та засновник проекту BerlinGO, а Віктор Домбовецький, Executive Search Analyst у Boyden Ukraine, допоможе на прикладах розібрати, як краще писати мотиваційні листи, та закріпити отримані знання на практиці – кожен з учасників напише власний мотиваційний лист під керівництвом лекторів.

Анна розповість, як правильно підібрати для себе навчальну програм, чому так важливо порівнювати навчальні плани при вступі на магістратуру та чому необхідно розуміти різницю між університетом, технічним вишем та фаххохшуле. А також:
+ як правильно обрати для себе рейтинговий виш.
+ ТОП-10 вищих навчальних закладів Німеччини, як туди потрапити, що для цього потрібно? Способи подачі та орієнтовні дедлайни.

Віктор пояснить, як вмістити всі думки та плани щодо навчання на одну сторінку мотиваційного листа, поділиться виграшним планом мотиваційного листа та допоможе обрати найкращу структуру під свій досвід. Допоможе написати найкрутіший мотиваційний лист, завдяки якому перед вами відкриються двері омріяного вишу.

Напишіть відгук

Де: Київ, БЦ «Астарта», вул. Ярославська, 58 (метро «Контрактова площа»)

Коли: 17 листопада об 11:00

Вартість: 180 грн.

Організатор:
BerlinGO
Boyden Ukraine