Онлайн-курс «Основи веб-розробки»

Безкоштовний онлайн-курс від EdEra! Ти навчишся працювати з HTML, CSS і JavaScript, створювати власний сайт і адаптовувати його під власні потреби.

Розпочинається реєстрація на навчання на безкоштовному онлайн-курсі «Основи веб-розробки» від студії онлайн-освіти EdEra та BrainBasket Foundation за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Перший модуль стане доступним вже 22 травня за цим посиланням.

Експертом курсу став Сергій Денисов – практик з багаторічним досвідом у розробці програм та консультуванні в сфері ІТ, ментор BrainBasket Foundation, викладач ун-ту ім. Тараса Шевченка.

Чому навчають і для чого?

Ти не лише зможеш навчитись HTML, CSS, JavaScript, а й зрозумієш, як вони між собою пов’язані. Дізнаєшся, у якій програмі краще починати свою роботу, куди зберігати свій код, що таке сервер, навіщо він потрібен і де його взяти.

І найголовніше для тих, хто не любить лише нудну теорію. Ти створиш власний сайт і зможеш адаптувати його під власні потреби. Під час усього курсу ти поступово отримуватимеш знання й навички, щоб паралельно застосовувати їх на практиці.


Для навчальної програми ми спеціально переосмислили підхід до онлайн-освіти в сфері IT, щоб комплексно пояснити усі етапи веб-розробки. Система курсу теж досить зрозуміла:
4 модулі, що поступово публікують щотижня протягом місяця;
3 години навчальних відео тривалістю до 10 хвилин;
200 тестів, які допоможуть поетапно закріпити та систематизувати знання.

Де зареєструватись?
Реєструйся за цим посиланням, щоб вже 22-го травня отримати доступ до 1-го модуля, щотижня мати на пошті цікавий контент про веб-розробку та дізнаватись про новини курсу.

Подати заявку: http://bit.ly/2Q47DFj

Детальніше: http://bit.ly/2Q47DFj

Напишіть відгук

Де: онлайн

Дедлайн подачі: 22.05.2019

Вартість: безкоштовно