Open EU for You

Можливість дізнатися все про освіту, життя та культуру ЄС та реалізувати власний проєкт за підтримки Еразмус+!

Open EU for you – це освітній проект у місті Дніпро, метою якого є поширення європейських цінностей, можливостей неформальної освіти та культурних традицій.

Європейський Союз – це про різноманіття та єдність різних культур, політичних систем та поглядів. Ми хочемо показати, що Європа близько та насправді ми маємо більше спільного, ніж здається.

Проект складається з чотирьох зустрічей, кожна з них присвячена однієї з чотирьох країн: Німеччина, Великобританія, Італія та Польща.

Про що будемо говорити:

  • як безкоштовно навчатись в кращих вишах Європи,
  • як почати ефективно вивчати іноземні мови,
  • на що краще звернути увагу при вступі,
  • як знайти стажування мрії.

Ми плануємо проводити зустрічі з випускниками європейських навчальних закладів, які знають, як працює система з середини.

Під час програми учасники також зможуть розробити власні молодіжні проекти (подати ідеї та підняти соціальні проблеми), які після допрацювання будуть подані на розгляд в Європейську комісію та реалізовані в рамках програми Еразмус + або Європейської Демократичної Молодої Мережі.

Кого ми шукаємо:

Молодих та відкритих людей віком від 16 до 35 років з Дніпра та Дніпропетровської області, які хочуть краще розуміти світ, подорожувати, знаходити нових друзів та бачити різноманіття усюди. Ми з радістю хочемо запросити усіх бажаючих, але щоб ефективно працювати в команді та проводити практичні вправи, вимушені відібрати 40 учасників та учасниць на конкурсній основі.

Учасникам та учасницям з області можлива компенсація проїзду до місця проведення заходу.

Подати заявку: http://bit.ly/2z4t2GD

Напишіть відгук

Де: Дніпро

Дедлайн подачі: 05.09.2019

Вартість: безкоштовно