diem-banner

Осінній набір в AEGEE-Lviv

Ти активний, любиш подорожувати, зустрічати людей з усього світу і хочеш знайти таких самих у Львові? Тоді ти ідеально підходиш для AEGEE!

AEGEE, або ж Європейський студентський форум, є однією з найбільших студентських організацій Європи. AEGEE відкрита для студентів та молодих людей з усіх факультетів та дисциплін. AEGEE – це організація, яка заснована у 1985 році, і впродовж цього часу вона перетворилася на мережу з 13000 друзів, яка є у 200 містах та 40 країнах Європи.

Якщо говорити про AEGEE-Lviv, то це перша антена, яка виникла на території України. Антена була заснована у квітні 1993 року і з часу свого заснування провела багато заходів, які головним чином стосувалися популяризації тоді ще мало відомої світові держави – України.

Чому ти маєш стати нашим мембером AEGEE?

  • ти дізнаєшся про можливість бюджетних подорожей;
  • ти матимеш друзів у більшості країн та міст Європи, разом з якими ти подорожуватимеш, відвідуватимеш міжнародні івенти і просто класно проводитимеш свій час;
  • ти зрозумієш, що немає різниці у тому, якої ти національності, для себе ти зруйнуєш дуже багато стереотипів;
  • ти матимеш змогу відчути культуру та ідентичність кожної країни Європи, але одночасно зрозумієш, що між вами немає ніяких кордонів.

Якщо тобі цікаво почути і дізнатись більше про організацію, зустріти всю ком’юніті AEGEE-Lviv, то сокріше заповнюй реєстраційну форму.

Подати заявку: https://goo.gl/NfJbRB

Напишіть відгук

Де: Львів, Україна

Дедлайн подачі: 31.10.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
AEGEE