Підліткова Рада

Проект від Мистецького арсеналу.

Підліткова Рада — це група молоді (12-16 років), яка разом із кураторками освітнього відділу Мистецького арсеналу протягом року працюватиме над розробкою та втіленням освітніх проектів до виставок для своїх однолітків.

За цей рік учасники та учасниці Підлітковою Ради навчаться курувати й оцінювати молодіжні виставки та літературні конкурси, створювати аудіодискрипцію до картин для незрячих дітей і вчитимуться розуміти, говорити й писати про мистецтво.

До програми також увійдуть екскурсії виставками Мистецького арсеналу, зустрічі з музейними професіоналами(ками) та кураторами(ками) проектів, тематичні заняття й майстер-класи.

Мистецький арсенал шукає молодь із різним досвідом та навичками: написання текстів, ведення соцмереж, зйомка відео, волонтерство у культурно-мистецьких заходах, шкільного самоврядування, відвідування гуртків чи втілення власних ініціатив.

Важливо, щоб учасниці та учасники Підліткової Ради мали не менше трьох годин для роботи над проектами щотижня (онлайн чи офлайн), а також цікавилися мистецтвом, культурою та літературою.

Програма розрахована на рік (березень-грудень 2021), зустрічі раз на тиждень, участь безкоштовна, але за конкурсним відбором.

Подати заявку: https://cutt.ly/MhFm5fS

Детальніше: http://bit.ly/36g7RSV

Напишіть відгук

Дедлайн подачі: 21.02.2021

Вартість: безкоштовно

Організатор:
мистецтво