diem-banner

PlasTalks Навички майбутнього №4: Мислення та псевдомислення

PlasTalks: Навички майбутнього – це зустрічі із яскравими особистостями, фахівцями своєї справи, які готові до діалогу і пошуку спільних відповідей. Разом із вами будемо дізнаватися про те, «як не стати непотрібною людиною в майбутньому». Нас чекає виступ спікера, інтерактив та нетворкінг.

Тема #4: Мислення та псевдомислення – швидке й повільне

  • Що таке мислення взагалі і як його відрізнити від форм псевдомислення?
  • Що таке «культура мислення» і які вони бувають?
  • Як не вдаватися до псевдомислення і не потрапляти до мисленнєвих пасток?
  • Що має на увазі під «швидким та повільним» мисленням Деніел Канеман?
  • Як працювати над власним мисленням та навчитися ефективно користуватися обмеженим ресурсом уваги, ухвалювати рішення в умовах невизначеності й удосконалювати власні судження?

Спікер:

Максим Яковлєв – доцент, кандидат політичних наук, директор Школи політичної аналітики та доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», в якій має досвід викладання методів суспільствознавчих досліджень на шістьох кафедрах. Навчався та стажувався в Києво-Могилянській академії, Оксфордському університеті, Єнському університеті ім. Ф.Шиллера, Ерфуртському, Ваймарському, Маастрихтському університетах. Викладав у Будапештському економічному, Братиславському, Гельсінському університетах. Поліглот, захоплюється іноземними мовами, оперою та сучасним мистецтвом, практикує йогу. Коментує актуальні суспільно-політичні події в Україні та світі. Викладає в Українській академії лідерства, «Культурному проекті», займається перекладом науково-популярної літератури.

Умови участі:

Знання та натхнення – за 100 грн. при онлайн-оплаті до 20 травня (реквізити ви отримаєте на e-mail після реєстрації), 150 грн. – 21, 22, 23 травня та у день події та за умови оплати при вході на подію (ми не заробляємо за допомогою події, усі кошти йдуть на організацію та покращення майбутніх подій PlasTalks та на розвиток організації).

Подати заявку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScp5hSjGoXNIuV2P8hOP6eBAN8zmaL8L-UtNABvVcPeuD2BPA/viewform

Напишіть відгук

вулиця Велика Васильківська 30
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Chasopys EduSpace

Коли: 23 травня о 19:15

Вартість: 100/150 грн.

Організатор:
Пласт – український скаутинг
УАЛ