Future Fest

Футуристичний фестиваль передових технологій.

12 квітня до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, пам’яті Леоніда Каденюка, у Києві на Площі знань НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, корп. 7, уперше відбудеться Future Fest – футуристичний мультиплатформний фестиваль передових технологій. Модернізація чекає своїх героїв! Бери друзів і подруг – і гайда з нами! Let’s go!

Світом крокує нова технологічна революція, тому не стій осторонь, а сідай із нами в машину прогресу і разом рушаймо до зірок. Перша зупинка – Future Fest!

У динамічні часи надважливо знати про передові технологічні досягнення, розуміти, як працюють дрони, спілкуються роботи, мати можливість спробувати на смак альтернативні реальності. Для того, аби ти був «у тємі» приходь на Future Fest, де зможеш не тільки апробувати це все на собі, але й обговорити всі ноу-хау в цікавих дискусіях із кращими в країні футурологами, фантастами й іншими експертами. Вхід вільний.

Основними заходами будуть:

  • Перегони дронів;
  • Битви роботів;
  • футуристичні факультативи (дискусії);
  • Hi-Tech виставка.
  • Техно-рейв – для любителів кіберпанку.

А також: кіберспортивний турнір, арт-майданчик, експозиція авіамоделей, стрім запуску ракетних моделей і багато-багато іншого.

Future world – уже реальність.

Детальніше: http://studrespublika.com/prohres-teche-u-tobi/

Напишіть відгук

Де: Київ, Площа знань, НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського

Коли: 12 квітня

Дедлайн подачі: 12.04.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
KPI TV
Київська Студреспубліка