Презентація книги «Змова Диктаторів: Поділ Європи між Гітлером і Сталіним 1939-1941»

Книга, що вийшла друком у Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» буквально на початку місяця, покликана змінити уявлення українців про одну з найбільш заідеологізованих тем на пострадянському просторі – Другу світову війну.

У рамках історичного науково-популярного фестивалю LEGIO HISTORICA.

17 листопада 2018 р. о 12.00 в ауд. 347 Червоного корпусу Київського національного університету Тараса Шевченка відбудеться презентація книги «Змова Диктаторів: Поділ Європи між Гітлером і Сталіним 1939-1941».

Радянський міф про «Велику вітчизняну» виводив за рамки головного конфлікту людської історії події 1939-1941 рр., коли СРСР та Йосип Сталін були учасниками поділу Європи разом з Третім Райхом та Адольфом Гітлером. Під час роботи над книгою було використано велику кількість західних джерел і історичних праць про Другу світову війну: з них дуже малий відсоток доступний у перекладах та відомий українському читачеві. У рамках фестивалю книжку презентуватиме один зі співавторів, історик Єгор Брайлян, також на зв’язок з нашими гостями вийде з Лондона його колега – Андрій Галушка!

Напишіть відгук

Де: Київ, Червоний корпус Київського національного університету Тараса Шевченка

Коли: 17 листопада о 12:00

Вартість: безкоштовно