Презентація журналу про відкриті дані Mindlab

Перше українське друковане видання про відкриті дані.

Розвиток відкритих даних в Україні почався у 2015 році. Ще три роки тому для України це була електронна terra incognita. За три роки прогрес очевидний: влада законодавчо визначила набори даних, обов’язкових до оприлюднення, відкрила низку державних реєстрів, створила бази відкритих даних, на основі яких державні інституції, бізнес та громадськість впроваджують електронні сервіси, а журналісти отримали інструменти для досліджень правомірності та належності використання публічних коштів. Щороку наша країна покращує свої міжнародні рейтинги та отримує чергові міжнародні відзнаки. Ринок відкритих даних, попри всі негаразди становлення, на сьогодні беззаперечно відбувся.

Команда Mindlab – одні з піонерів національної концепції OpenData, що поставили перед собою амбітну мету створити робочу книжку, яка допоможе на шляху створення культури використання, споживання та аналізу відкритих даних.

Журнал пропонує тобі дізнатися більше про площину відкритих даних в Україні та світі: культуру та філософію OpenData, нові парадигми відкритого цифрового простору, зміни у законодавстві, новини електронних сервісів та їх прикладне застосування, кейси практичного використання відкритих даних та сучасні  підходи у прийнятті рішень, аналітиці, маркетингу на базі відкритих даних.

Зокрема у першому випуску:

  • Чи існує ринок відкритих даних в Україні?
  • Що таке публічні дані та відкриті дані?
  • Наскільки відкритими є українськіOpenData?
  • Що дають Е-сервіси та які ризики їх запуску?
  • Як «зчитати дані» з генеральних планів населених пунктів України?

Також на тебе чекатимуть ексклюзивні інтерв’ю для Mindlab з в.о. міністра фінансів України Оксаною Маркаровою, редактором видання The Economist, одним з авторів книжки «Великі дані: Революція, що змінить наші життя, роботу і мислення» Кеннетом Кук’єром та співавторкою Global Open Data Index, менеджеркою Лабораторії даних та навчання у 360Giving Мор Рубінштейн.

Журнал виходить у друкованій та електронній версіях.

Проект створено командою Є-data за підтримки програми «Ефективне управління державними фінансами», що провадиться федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammen arbeit (GIZ) GmbH  за  дорученням  урядів Німеччини та Великої Британії.

Подати заявку: https://goo.gl/XT9A7v

Напишіть відгук

Де: Київ, вул. Старонаводницька, 31, Zavalnyi Art Center

Коли: 6 грудня о 17:30

Вартість: безкоштовно

Організатор:
Є-data