Прийом проектів на фестиваль поезії «Київські лаври»

Щороку на фестивалі визначаються його лауреати та нагороджуються бронзовою статуеткою та премією у розмірі 1000 доларів США.

Оголошено прийом проектів на участь у XII Міжнародному фестивалі поезії «Київські лаври», що пройде в Києві 24-28 травня 2017 року. Проекти приймаються українською й російською мовами за адресою kievlavry17@gmail.com

Що організатори розуміють під «Проектом»:

Це перш за все людина, якій цікаво просування сучасної поезії. Людина, яка вважає і переконливо доводить у своєму листі на e-mail оргкомітету фестивалю, що існують ще теми і сучасні поети, що їх незаслужено обійшли увагою читачі, експертна літспільнота, преса і т.д. Така людина бере на себе роль куратора. Він і надсилає на електронну адресу комітету максимально детальний Проект, що має містити:

  • тему проекту (обґрунтовується, чому саме ця тема);
  • список учасників (ПІБ поетів, коротка біографія і 3-4 тексти кожного учасника);
  • необхідне технічне забезпечення (мікрофони і т.п.);
  • додаткові рекомендації по приміщенню: клубне, камерне і т.д.

Якщо проект пройшов добір експертів і був рекомендований до реалізації –організатори повідомлять.

Засновником і організатором фестивалю є Журнал про сучасну культуру «ШО»

За роки існування фестивалю в ньому взяли участь понад 500 поетів, літературних критиків, музикантів, культуртрегерів з України, Білорусі, Польщі, Росії, Грузії, Израїлю, США, Македонії, Казахстану, Франції та інших країн.

Щороку на фестивалі визначаються його лауреати та нагороджуються бронзовою статуеткою та премією у розмірі 1000 доларів США. Від 2011 року надається також молодіжна премія фестивалю.

 

Детальніше: http://litcentr.in.ua/board/23-1-0-230

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Дедлайн подачі: 15.04.2017

Вартість: безкоштовно