Програма стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році

Це 6-місячне стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату для молоді віком до 35 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією «Ліга інтернів» оголошують конкурс на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України у січні – липні 2018 року.

Програма стажування в Апараті Верховної Ради України – це 6-місячне стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату для молоді віком до 35 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Конкурсний відбір для участі в Програмі здійснюється у 2 тури:

  • Перший тур – конкурс аплікаційних форм;
  • Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних у першому турі конкурсантів з Комісією з питань стажування в Апараті Верховної Ради України (грудень 2017 року).

Рішення Комісії з питань стажування в Апараті Верховної Ради України остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору не приймаються та не розглядаються.

Аплікаційні форми без фото не розглядаються.

Основні вимоги до претендентів:

  1. Бути громадянином України;
  2. Вік – до 35 років (не старші 1982 р. н.);
  3. Вільно володіти українською мовою;
  4. Володіти однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи, на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;
  5. Щонайменше освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» (або здобуття його в 2017–2018 н. р.);
  6. Не бути учасником Програми в минулому;
  7. Не бути державним службовцем;
  8. Не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Подати заявку: http://interns.org.ua/uk/content/aplikaciyna-forma

Детальніше: http://interns.org.ua/uk/content/ogolosheno-konkurs-na-uchast-u-programi-stazhuvannya-v-aparati-verhovnoyi-rady-ukrayiny-v

Напишіть відгук

Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Україна

Коли: січень-липень 2018 року

Дедлайн подачі: 26.11.2017

Вартість: безкоштовно