Громадський транспорт Києва ХІХ – початку ХХ ст.

Лектор – відомий дослідник історії Києва, український науковець і письменник, доктор фізико-математичних наук, автор робіт з історії київського транспорту Стефан Машкевич.

Бібліотека КПІ оголошує тему наступної лекції циклу історичних студій «Think about it» – Громадський транспорт Києва ХІХ – початку ХХ століття.

Чи знаєте ви, що саме в Києві 1892 р. було відкрито першу на території колишньої Російської імперії лінію електричного трамваю? А як пересувались кияни до того часу? Коли з’явились тролейбусні і автобусні маршрути в нашому місті? Як виглядали трамвайні квитки початку ХХ ст.? Яке відношення мав Київський політехнічний інститут до розвитку транспортної системи. На всі ці питання і на багато інших ви отримаєте відповіді, прослухавши розповідь унікального знавця історії київського транспорту Стефана Машкевича.

Лектор – відомий дослідник історії Києва, український науковець і письменник, доктор фізико-математичних наук, автор робіт з історії київського транспорту Стефан Машкевич. А також, як завжди, ми підготували книжкову виставку. А ще – ви зможете потримати в руках трамвайні квитки, які залишили наші студенти серед сторінок бібліотечних підручників сто років тому.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться даною темою!

Подати заявку: https://goo.gl/Qb7k5S

Напишіть відгук

проспект Перемоги 37
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Біьліотека КПІ

Коли: 25 квітня о 17:00

Дедлайн подачі: 25.04.2018

Вартість: безкоштовно