diem-banner

Видатні київські архітектори початку ХХ ст.

Лектор: Михайло Кальницький – автор та співавтор багатьох видань з історії Києва.

Бібліотека КПІ запрошує 24 травня о 18.00 на лекцію «Видатні київські архітектори початку ХХ ст. – працівники Політехнічного інституту». Які архітектурні стилі були популярними на початку ХХ ст. і яка будівельна техніка використовувалась в ті часи в Києві? На ці і багато інших питань ви отримаєте відповіді на лекції з циклу історичних студій «Think about it».

Мова піде про викладачів і працівників Київського політехнічного інституту, що були і відомими архітекторами ХІХ-початку ХХ ст. Чи відомо вам, що в КПІ майбутнім інженерам викладали будівельну справу, історію образотворчого мистецтва, малюнок? Для викладання цих дисциплін залучалися кваліфіковані фахівці. Імена багатьох з них закарбовані в архітектурній історії міста. Наприклад, Олександр Васильович Кобелєв очолював будівництво всього комплексу Політехнічного інституту і був автором споруди Державного банку (1902-1905 рр.), а Павло Іванович Голландський побудував декілька будинків для родини Терещенків протягом перших двадцяти років ХХ ст.

Лектор: Михайло Кальницький – автор та співавтор багатьох видань з історії Києва. Найбільш відомі реалізовані його проекти: путівник «Прогулка по Киеву», «Еврейские адреса Киева», історико-довідкового видання «Храми Києва», «Киевские истории». Діяльність Михайла Кальницького зовсім не потребує реклами, бо його знає увесь культурний Київ. На своїх лекціях він розкриває раніше невідомі історичні факти, що згодом спонукають фахівців до створення нових цікавих екскурсійних маршрутів.

 

 

Подати заявку: https://goo.gl/MocfHb

Напишіть відгук

проспект Перемоги 37
Київ 02000 місто Київ Україна
Де це?

Де: Київ, Бібліотека КПІ

Коли: 24 травня о 18:00

Дедлайн подачі: 24.05.2018

Вартість: безкоштовно