diem-banner

Радіодрама UA/UK

П’єса переможця буде поставлена та зазвучить в ефірі Українського радіо у січні 2019 року. Автор найкращої радіоп’єси отримає грошову винагороду у розмірі 25,000 грн.

Британська Рада спільно з Українським радіо та Мистецьким арсеналом оголошує конкурс оригінальних радіоп’єс «Радіодрама UA/UK». Британсько-український проект покликаний сприяти розвитку жанру радіодрами в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму. В онлайн-формі, будь ласка, прикріпіть текст та синопсис п’єси у .pdf, .doc чи .docx форматі. Радіоп’єса має бути написана українською мовою, кількість знаків не повинна перевищувати 20,000 (шрифт – Times New Roman, кегель – 14, інтервал – 1,5). Прийом робіт триватиме з 25 квітня по 30 червня 2018 року включно.

Переможця визначить журі, до якого увійдуть представники Українського Радіо, Мистецького арсеналу, британської продакшен-компанії Rockethouse, вітчизняні літературні та театральні експерти.

Наприкінці вересня для учасників, чиї твори потраплять до короткого списку конкурсу, британська авторка радіоп’єс для BBC Radio 3 і Radio 4 Франсес Бірнзпроведе майстерню. Протягом тижня письменники працюватимуть над своїми рукописами під її менторством та дізнаватимуться професійні секрети та нюанси роботи у цьому жанрі.

Пізніше для постановників та продюсерів Українського радіо та інших радіостанцій і онлайн-платформ, які працюють або бажають працювати із жанром радіодрами, радіо-режисер Метт Томпсон із Rockethouse проведе тренінг щодо особливостей постановки радіоп’єс, роботи з акторами, вибору звукових ефектів, музичного супроводу, а також промотування творів серед радіослухачів. Умови участі у тренінгу та дати проведення тренінгу будуть оголошені влітку на ресурсах Українського радіо, Британської Ради та Мистецького арсеналу.

Подати заявку: https://www.surveymonkey.co.uk/r/DTYSNSP

Детальніше: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/arts/literature/radiodrama

Напишіть відгук

Україна
Де це?

Де: Україна

Дедлайн подачі: 30.06.2018

Вартість: безкоштовно

Організатор:
British Council