diem-banner

RedBull #ДійШвидко: Sport Edition

20 червня поспілкуємося з талановитими підприємцями та управлінцями, які не уявляють своє життя без спорту.

Як запускати успішні проекти, реалізовувати ідеї, створювати проекти та швидко перетворювати мрії в цілі, а цілі втілювати в реальність.

Що робити? Діяти швидко! Не зволікати, бути ефективним та приймати рішення. У цьому всім нашим спікерам допомагає спорт.

8 виступів, 8 мотивуючих історій по те, які лайфхаки можна перенести зі спорту в бізнес і навпаки. У кожного спікера – лише 8 хвилин на те, щоб максимально швидко та ефективно поділитися своєю історією.

Спікери:

Генадій Чижиков – марафонець, президент Торгово-промислової Палати.
Євген Троценко – триатлет, генеральний директор Lenovo в Білорусі, Молдові, Арменії та Грузії.
Наталя Ємченко – бігунка, Директор з коммунікацій в System Capital Management.
В’ячеслав Сухомлинов – Ironman. Голова представництва David Allen Company та єдиний сертифікований тренер з методології GTD (Getting Things Done) в Україні. Співзасновник LIVE.LOVE.
Олена Бурдейна – марафонець, тренер-консультант зі здорового способу життя.
Дмитро Коваленко та Павло Уваров – засновники сайту про біг “Ногибоги”
Олена Балбек – бігунка, засновниця WOOFIT І куратор ініціативи “Середи в ОХМАТДИТі”
Наталя Ларченко – IronMan, Marketing and Sales director в Esport organization

Модератор заходу – Тетяна Гріньова. Таня – журналіст та медіа-менеджер, що бігає марафони вже майже два роки. Під час другого марафону у Відні вона зрозуміла, що після тривалого бігу відбувається щось важливе: складні задачі розв’язуються, виникають ідеї та вирішуються проблеми.

Таня зрозуміла, що багато марафонців бігають зовсім не для медальки і не для поліпшення фізичної форми: біг для них – це щось більше: медитація, інструмент управління собою та час для себе. І серед таких марафонців є дуже багато успішних професіоналів, управлінців та творчих людей.

Таня вирішила писати книгу саме про це: біг та успішне життя – як вони пов’язані? У кінці 2018 року вийде книга Тані з 50ма історіями різних марафонців, що не є професійними спортсменами, а 20 червня на Red Bull #ДійШвидко вісім спікерів поділяться за 8 хвилин тим, як спорт покращує їх життя та свідомість.

Подати заявку: https://concert.ua/uk/eventpage/red-bull-diishvydko-sport-edition

Напишіть відгук

Де: Київ, FEDORIV Hub

Коли: 20 червня о 19:30

Вартість: від 450 грн.

Організатор:
Fedoriv Hub
SLOVA Tech PR