diem-banner

Розмова про сон: нейробіологія та сучасне уявлення

Людина проводить близько третини свого життя уві сні, тому пропонуємо поспілкуватися на цю тему. Для студентів діє знижка 30%.

Кілька десятиліть тому вважалось, що сон – рудиментарний залишок від мавпоподібних людей, мов «людям після заходу сонця було нема шо робити, от вони і спали», але сучасні уявлення про сон дещо інші та відкривають нам більш свідому необхідність сну.

В Малазії є плем’я Сенуа, все життя котрого навколо сну та сновидінь. Плем’я так і назвали – «народом снів». Кожен ранок за сніданком, всі говорили тільки про те, що бачили вночі у снах. Якщо один з племені уві сні зробив несправедливість по відношенню до кого то, він повинен був зробити потерпілому подарунок. Якщо хтось напав на одноплемінника уві сні, то повинен був вибачитися і також зробити жертві подарунок, щоб заслужити прощення.

На зустрічі поговоримо про:

  1. Сучасних знаннях про фізіологію сну;
  2. Що таке фази сну;
  3. Чому починаються проблеми зі сном;
  4. Сучасні рекомендації по лікуванню безсоння;
  5. Гігієна сну;
  6. Як пов’язані зі і пам’ять;
  7. Як налагодити свій сон щоб максимально добре підготуватися до іспиту або важливої події.

Говорити будемо з лікарем-психіатром, психотерапевтом, клінічним ординатором кафедри «Психіатрії та наркології» Олександром Авдєєвим, ви могли бачити його на центральних телеканалах та у деяких виданнях.

Подати заявку: https://talkabout.ticketforevent.com/

Напишіть відгук

Де: Київ, FREUD HOUSE club

Коли: 18 травня о 19:00

Вартість: 200 грн.