Семінар «Війна, революція і державність в Україні (1914-1923)»

Витрати на проживання та харчування учасників забезпечують організатори.

Німецько-українська комісія істориків запрошує аспірантів та студентів старших семестрів магістратури на семінар, який має на меті розробити об’єднуючу перспективу на історію революційного 1917 року у ширшому часовому контексті починаючи з Першої світової війни, до революції та громадянської війни в Україні (1914-1923 роки). При цьому будуть розглядатися німецько-українська історія, різні регіони України і трансрегіональні процеси поза центрами.

Семінар проводиться у співпраці з Інститутом історії Академії наук України у Києві і складається з двох частин. По-перше, під час семінару українські і німецькі учасники протягом перших трьох днів представлятимуть власні дослідження та обговорюватимуть їх з іншими учасниками та експертами. Це можуть бути проекти дисертацій або магістерські роботи, в яких розглядаються різні аспекти історії Першої світової війни, Революції 1917 року, або ж громадянської війни. По-друге, результати семінару будуть коротко представлені на щорічній конференції НУКІ, яка пройде у Києві з 28 по 30 вересня.

Надається 12 місць для участі в семінарі. Група учасників має складатись по можливості з рівної кількості представників з Німеччини та України. Захід буде проводитись німецькою та українською мовами з перекладом.

Витрати на проживання та харчування учасників забезпечує організатор. Крім того, надається можливість отримати компенсацію дорожніх витрат у повному обсязі, за умови пред’явлення відповідних проїзних документів. Придбати проїзні квитки мають учасники семінару самостійно.

Заявку на участь слід надіслати на електронну пошту kateryna.kudin@lrz.uni-muenchen.de. разом з автобіографією, коротким мотиваційним листом та коротким описом наукового проекту (не більше 300 слів) у одному файлі в форматі PDF.

Детальніше: http://uamoderna.com/support/war-revolution-state

Напишіть відгук

Київ місто Київ UA
Get directions

Де: Київ, Україна

Коли: 26-30 вересня 2017

Дедлайн подачі: 30.07.2017

Вартість: безкоштовно