Shark Tank of Wellness 2018

Міжнародний конкурс, який пропонує студентам усього світу можливість виграти призи загальною вартістю $10 000 і відвідати Італію.

Shark Tank of Wellness – це унікальний конкурс, який винагородить трьох студентів за найбільш інноваційні та реальні для реалізації ідеї в області велнес-індустрії.

Студентам необхідно запропонувати інноваційну ідею розвитку продукту або послуги, який має потенціал стати прибутковим бізнесом. Кожен конкурсант або команда повинні надати відео (1-2 хвилини) і заповнити бланк з деталями концепту ідеї.

Інноваційні ідеї повинні мати відношення до велнес-індустрії: архітектура/дизайн, б’юті-індустрія, освіта, фітнес, інвестування, медицина, харчування, нерухомість, спа, технології, подорожі, туризм тощо. Наразі велнес-індустрія оцінюється в $3,7 трлн. і пропонує широкі можливості для студентів.

Троє фіналістів конкурсу разом із професорами будуть запрошені на глобальний саміт Global Wellness Summit, який відбудеться 6-8 жовтня 2018 року у місті Чезена, Італія, де вони представлять свої ідеї і розділять між собою $10 000.

Перше місце – $5000.

Друге місце – $3000.

Третє місце – $2000.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Вимоги:

  • в конкурсі можуть брати участь як поодинокі конкурсанти, так і групи студентів, яким вже виповнилося 18 років, з усіх країн світу;
  • брати участь можуть студенти програм бакалавріату, магістратури або аспірантури, які навчаються в університетах або коледжах;
  • брати участь можуть студенти очної та заочної форм навчання, студенти повинні заручитися підтримкою професора або викладача вишу, який буде виступати в ролі наставника в даному проекту.

Конкурсантам необхідно пройти онлайн-реєстрацію для участі у конкурсі.

Детальніше: http://www.globalwellnesssummit.com/2018-global-wellness-summit/2018-shark-tank-wellness-student-competition/

Напишіть відгук

Чезена Емілія-Романья Італія
Де це?

Де: Чезена, Італія

Коли: 6-8 жовтня 2018 року

Дедлайн подачі: 01.06.2018

Вартість: безкоштовно